MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi
Seyahat Bilgileri

MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi her sene olduğu gibi bu yılda 11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Fuar ve Kongremize yurtdışından gelen ziyaretçilerimizi destekleyen kuruluşlarımızdan Türk Hava Yollarından (THY) ve MÜSİAD olarak çeşitli imkânlar sunulmaktadır.

Söz konusu imkanlar hakkında detaylı bilgi anlık olarak Facebook ve Twitter hesaplarından 09-11 Ekim 2012 tarihleri arasında yayınlamaya başlayacaktır. Bu imkanlardan yararlanmak için kayıt olun.Türk Hava Yolları (THY) Avantajları11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz Fuar ve Kongreye yurtdışından katılacak olan ziyaretçilerimiz, Türk Hava Yolları (THY) tarafından sunulan avantajlardan yararlanmaları için öncelikle Fuar ve Kongremize başvuru formunu doldurmaları zorunludur. Başvuru formunu doldurduktan sonra verilen indirim kodu ile bağlı bulunduğunuz ülkedeki THY ofisinden belirtilen tarihlerde alınacak uçak biletlerinde indirim olanağı sağlanacaktır.

MÜSİAD Havalimanı Karşılama

MÜSİAD tarafından Fuar ve Kongreye yurtdışından katılacak olan ziyaretçilerimizi Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde karşılama ve gruplara transfer imkânı sunulacaktır.

MÜSİAD tarafından Atatürk Havalimanında Dış Hatlar terminalinde Pasaport Kontrolü sonrasında kurulacak deksimizde aşağıdaki hizmetler sunulacaktır.


• Grup olarak (10 kişi ve üstü) gelecek ve önceden başvuru yaparak uçuş bilgilerini gönderen ziyaretçilerimize otelleri aynı olmak koşuluyla transfer imkânı sunulacaktır
• Gelen ziyaretçilere bedava Fuar Giriş davetiyesi
• Kayıt yapmayanlar için kayıt imkânı sunulacaktır
• MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi’ne katılacak olan ziyaretçilere hosteslerimiz sayesinde 24 saat yardımcı olunacaktır


MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi Transferleri

MÜSİAD tarafından Fuar ve Kongreye katılacak olan ziyaretçilerimize İstanbul’un belli noktalarından ulaşım imkânı sağlanacaktır. Ulaşım bilgileri Fuar ve Kongremize kayıt yaptıran ziyaretçilerimize transfer bilgileri ve kalkış saatleri mail olarak sunulacaktır.

Ulaşım imkânları için +90-212-2220406 numaralı telefon numarasından veya fuar@musiad.org.tr mail adresinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Destekleyen Kuruluşlar